Kostnader
Du betalar för det material du väljer att använda. På närträffarna kommer du att köpa det material som tillhör det ämne vi går igenom. Ofta finns det också möjlighet att köpa med sig material att fortsätta att arbeta med hemifrån. Du betalar även 100-150 kr på ca 2 av 4 tillfällen, för gemensamt ”prova på”-material.
Kostnad för mat under helgen är 210 kronor. Då ingår lunch och två fika per dag. (+55kr per dag för ev. middag)